➥Купити Японський клен Garnet горщик с15 у м.Луцьк, лише за 0 грн.. Краща ціна✅. Знижки на кількості.

Японський клен Garnet горщик с15

Японський клен Garnet горщик с15

Виробник:Саджанець
Модель:133-01
Наявність:In Stock
  • 0 грн.

Клен японський Garnet (Acer Palmatum 'Garnet', Acer palmatum var. Dissectum 'Garnet'). Клен віяловий або пальмолистний вражає своєю красою! Цю рослина зазвичай називають по-іншому: японський клен. Ще одна назва - клен долонеподібний. Це саме той вид клену, який прикрашає сторінки журналів з ландшафтного дизайну. Його люблять за різноманіття форм крони і листя. Ця рослина є національним деревцем Японії. А назва даного сорту звучить у перекладі як «Гранат». І він дійсно його виправдовує завдяки червоному листю.

Garnet - це один найбільш декоративних сортів. Він являє собою листяний повільноростучий чагарник або невелике дерево, яке, як правило, виростає до 1 - 4 м (або вище) у висоту. Ширина рослини - 1,5-2,5 м. Його батьківщина - Японія, Корея та Китай. Крона компактна, наскрізна, розлога, зонтичної форми.

Кожен пальчасто-розсічений філігранний лист має від 5 до 7, але рідше 9 зубчастих часток. Їх довжина - від 5 до 12 см. Вони спочатку насиченого червоно-коричневого забарвлення, а восени стають трохи яскравіше (набувають карміново-червоного відтінку). Осіннє листя - це справжнє видовище. Це часто вражаюче поєднання відтінків жовтого, червоного, фіолетового і бронзового кольору. Квітки клена віялоподібні, червонувато-фіолетового кольору, в волотях. Вони цвітуть навесні, у квітні. Плід - крилатка дозріває у вересні-жовтні. Крилатки спочатку червоного кольору, а - потім стають сірими.

Японський клен підходить для створення чагарникових бордюрів, відкритих лісових садів, для прикраси ставкових берегів. Також він ідеально підходить для вирощування в контейнерах. Він ідеально підходить для вирощування в міському середовищі.

Для успішного росту він вимагає сонячне, захищене місце будь якої вологості, добре дренованого грунту (з індексом кислотності від нейтрального до кислого). Але рослину не слід висаджувати на південній стороні. Також він непогано почувається і в півтіні. Брак вологи або його надлишок - справжній стрес для рослини. Даний сорт досить морозостійкий - може витримувати температуру до -20-15 ° C. Тому його краще вирощувати у великому контейнері, а взимку утримувати його в утепленій лоджії. А якщо немає такої можливості - то добре вкривати на зиму.

Увага: Рослину слід оберігати від пізньовесняних заморозків і жарких сонячних променів.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре