➥Купити Ялівець лускатий Holger горщик горщик с10 у м.Луцьк, лише за 0 грн.. Краща ціна✅. Знижки на кількості.

Ялівець лускатий Holger горщик горщик с10

Ялівець лускатий Holger горщик горщик с10

Виробник:Саджанець
Модель:87-01
Наявність:In Stock
  • 0 грн.

Форма крони: розкідістій ​​хвойний Чагарник з широкою кроною. Розмір дорослої рослини: при вісоті 1 м, сягає около 1,5-2 м в діаметрі.

ШВИДКІСТЬ росту: порівняно швідкорослій, річний Приріст в Україні 7 - 15 см у висоті и 15-25 см завширшки. У віці 7 років віростає до 0,8 м у висоті и 1,5 м в діаметрі.

Хвоя: зелена з білімі пробліскамі, що не змінює кольору взимку. Пагоні ма ють сріблясто-синій відтінок. Молоді весняні прирости ма ють золотисто-жовте забарвлення.

Плоди: дрібні темно-сині з сізім нальотом шишкоягоди.

Ґрунти: до ґрунтів невибагливий, відмінно зростанні на будь-якіх землях, як кислих, так и Лужний, справляється з Деяк засолених, Стійкий до посуху. Відношення до світла: рекомендується садить только на відкритих, Сонячна ділянках, самє в цьом випадка забарвлення хвої становится максимально насіченім.

Морозостійкість: володіє скроню морозостійкістю, вітростійкій.

Посадка: як и всі декоративні рослини - Дивіться розділ «Посадка та догляд».

Догляд, добрива: Як и всі інші рослини відмінно відгукується на внесення органо-мінеральних добрив. На бідних піщаніх ґрунтах (полісся, в тому чіслі велика частина Київської області) Рекомендуємо застосовуваті перепрілій відстояній органічний гумус, отриманий з гною, органічніх відходів з кухні або компосту. Органіка змінює структуру "легких" ґрунтів и «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Черви Самі мігрують від сусідів до вас и запускають ланцюгову реакцію. 

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
   Погано           Добре