➥Купити Ялівець китайський Gold Star горщик с2 у м.Луцьк, лише за 0 грн.. Краща ціна✅. Знижки на кількості.

Ялівець китайський Gold Star горщик с2

Ялівець китайський Gold Star горщик с2

Виробник:Саджанець
Модель:78-01
Наявність:In Stock
  • 0 грн.


Дуже цінний екземпляр для створення невеликих і масштабних ландшафтних композицій з хвойних і листяних дерев і чагарників з різною архітектурою і контрастним кольором листя. Прекрасно виглядає як солітер або в складі невеликих односортних груп в вересових садах і альпінаріях, а також в вільно зростаючих міксбордерах. Ми гарантуємо сортність і приживлюваність. Наші саджанці вирощені в контейнерах. Це абсолютно безризикова покупка на відміну від копати саджанців, так як при копанні пошкоджується 30% вторинної кореневої системи, що може призвести до загибелі саджанця у вас в саду.

Посадка ялівця Голд Стар

Ялівець краще висаджувати на сонячних місцях, допускається невелике затінення. Посадкова яма повинна бути в рази 2-3 більше земляного кома і глибиною, для дорослих рослин до 70 см. При посадці важливо щоб коренева шийка була заглиблена. Вам знадобиться акуртано вийняти саджанець із закритою кореневою системою зі спеціального контейнера, намагаючись не розтрусити кореневий кому. Посадка ялівця повинна бути зроблена без порушення кореневої грудки. Купуються у нас саджанці ялівців в горщиках, їх не потрібно розмочувати, не потрібно обрізати коріння. Купити саджанці в контейнері - це гарантія приживлюваності. Ялівці не вимогливі до грунту, можуть рости як на супіщаних, суглинних грунтах і чорноземах, для повноцінного росту краще використовувати родючі легкі грунти з хорошим доступом повітря до коріння. Для кращого старту зростання слід додати при посадці субстрат для хвойних в суміші з рідною землею 50% на 50%, а так само додати біогумус і перемішати, а також замульчувати. Так само якщо ви внесете мікоризу - вона поліпшить харчування саджанця в 12 разів і вноситься один раз в житті саджанця

Саджанці ялівця практично не страждає від шкідників і не схильне до хвороб. І тільки в найбільш несприятливі роки може зрідка дивуватися грибковою інфекцією, яка легко перемагається застосуванням фунгіцидів. Якщо ж у сусідів багато кліщів на рослинах, то вони можуть перекочувати і на вашу улюблений ялівець. У цьому випадку необхідна обробка акарицидом. Оскільки в останні роки в Україні "пандемія" личинки хруща, які поїдають коріння рослин з величезною швидкістю і великим апетитом, то дуже рекомендується в посадковий грунт або навколо зростаючого рослини вносити ентоцид, який абсолютно екологічний (міцелій грибків) і назавжди захистить ваш ялівець від цього грізного підземного ворога.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
   Погано           Добре