➥Купити Ялина Pungens Hoopsii горщик с10 у м.Луцьк, лише за 0 грн.. Краща ціна✅. Знижки на кількості.

Ялина Pungens Hoopsii горщик с10

Ялина Pungens Hoopsii горщик с10

Виробник:Саджанець
Модель:98-01
Наявність:In Stock
  • 0 грн.

Ялина колюча Хупси (Picea pungens Hoopsii) - це одна з найкрасивіших блакитних ялин, правильної конічної формою крони і сріблясто-блакитною хвоєю. Дуже декоративне вечноголубое хвойне дерево, яке буде яскравим акцентом в будь-якому саду. Висота ялини Hoopsii близько 15 м, а діаметр до 5 м. Пагони жовто-червоні жорсткі, ростуть горизонтально щільними ярусами і роблять крону дуже густий. Хвоя жорстка колючий сріблястого кольору, іноді насиченого синього, до 3 см завдовжки. Ялина колюча Хупси має підвищену зимостійкість, її гілки легко витримують вагу мокрого снігу. Прекрасно переносить забруднення навколишнього середовища (загазованість, задимленість , бруд), що дозволяє використовувати даний сорт для озеленення міст , невимоглива до грунту.
Опис: Крона правильна ширококоническая. Відрізняється швидким ростом. Річний приріст 20-30 см у висоту, 10 см в ширину . Досягає 10-15 м у висоту і 3-4,5 м в ширину.
Хвоя: Сріблясто-блакитна.
Грунт: До грунтів невимоглива, не виносить перезволоження.
Освітлення: Світлолюбна.
Морозостійкість: Морозостійка. USDA зона 2 (див. Кліматичні зони).
Вирощування: невимоглива До умов, прекрасно росте в міських умовах, відрізняється невибагливістю, димо - і газостійкістю.


Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
   Погано           Добре