➥Купити Магнолія Soulangeana горщик с5 у м.Луцьк, лише за 0 грн.. Краща ціна✅. Знижки на кількості.

Магнолія Soulangeana горщик с5

Магнолія Soulangeana горщик с5

Виробник:Саджанець
Модель:148-01
Наявність:In Stock
  • 0 грн.

Магнолія Суланжа найпоширеніша з видів магнолій в Західній Україні в озелененні парків і садів. Листопадне дерево висотою до 10 метрів або великий кущ з куполовидних кроною і дуже красивими пурпурно-рожевими великими квітами бокаловидний форми з приємним ароматом.


Дерево магнолія Суланжа, яке Ви можете купити в нашому інтернет-магазині Flora-UA, розмножено насінням в нашому розпліднику. Це видова форма магнолії Суланжа, вирощеної з насіння. Дерева, які представлені в асортименті нашого магазину пройшли повну акліматизацію (пристосувалася до наших кліматичних умов).


Це швидко зростаюче дерево, річний приріст якого 20 сантиметрів. Магнолія Суланжа в десятирічному віці досягає висоти 1,5-1,8 метра і ширини 1,0 метра, а в дорослому віці висотою до 10 метрів при діаметрі крони 5,0 метрів.


Період цвітіння починається з 8-ми річного віку, але при регулярній і правильної підживлення починається раніше. Квіти бокаловидной форми з вираженим приємним ароматом, біло-рожевого кольору, біля основи пурпурно-рожеві. Цвіте магнолія Суланжа в травні, одночасно з розпусканням листя.


Листя у магнолії декоративні, оберненояйцеподібні форми, зелені зверху і опушені знизу, довжиною 8-16 сантиметрів. Магнолія Суланжа - це гібрид магнолії оголеної і магнолії лилиецветних.


Її дуже давно використовують в озелененні парків, скверів і садів, як солітерів на тлі хвойних дерев, або в посадках біля водойм. Магнолія Суланжа акліматизована в Західній Україні. Вона морозостійка, посухостійка і любить родючі грунти. Це солнцелюбівие вид, який з легкістю переносить півтінь.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
   Погано           Добре