➥Купити Лаванда Platinum Niko p9/p10 у м.Луцьк, лише за 0 грн.. Краща ціна✅. Знижки на кількості.

Лаванда Platinum Niko p9/p10

Лаванда Platinum Niko p9/p10

Виробник:Саджанець
Модель:153-01
Наявність:In Stock
  • 0 грн.

Лавандин (lavandula x intermedia) це гібрид англійської лаванди (l.angustifolia) та португальської (l. latifolia), який увібрав усе найкраще від своїх "батьків" - чудову морозостійкість від l.angustifolia та здатність витримувати літні посухи від l. latifolia. Зазвичай такі сорти лаванди вищі за вузьколистну лаванду, і ростуть у вигляді компактних щільних кущів.

Як виглядає і росте Лаванда вузьколиста 'Platinum Niko': Лаванда 'Platinum Niko' цвіте раніше багатьох інших сортів лавандину, формує компактний щільний округлий кущ з ароматним сріблясто-зеленим вузьким листям. Всередині літа на вертикальних стеблах з'являються до 12 см довгы прирости вкриті ароматними фіолетово-блакитними квітами. Часто можливе повторне цвітіння наприкінці літа та восени. Виростає до 60-75 см заввишки і до 80 см завширшки.

Лаванда вузьколиста 'Platinum Niko' - як саджати і доглядати: Саджати лаванду 'Platinum Niko' найкраще на сонячному місці. Грунт має бути добре дренованим, особдиво в спекотному вологому кліматі.

Морозостійкість вища ніж у більшості інших сортів. Лаванда вузьколиста 'Platinum Niko' - де саджати: Вибрати лаванду 'Platinum Niko' слід, якщо ви шукаєте квітучий багаторічник для альпінарію, саду пряних трав, бордюру. 

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
   Погано           Добре