➥Купити Китайська туя східна Нана горщик с3 у м.Луцьк, лише за 0 грн.. Краща ціна✅. Знижки на кількості.

Китайська туя східна Нана горщик с3

Китайська туя східна Нана горщик с3

Виробник:Саджанець
Модель:131-01
Наявність:In Stock
  • 0 грн.

Форма: найбільш популярна в Европе форма жовтої туї яка відмінно зарекомендувала себе в Україні. Компактні без стрижки Повільно ростуче дерево вічнозелене дерево з щільною яйцевидної форми крони. Пагоні Щільні, вертикально розташовані, ніжні, золотисто-жовті.

Розмір: после 10 років досягає висоти 0,7 м. Дуже перспективна рослина для східної Європи у Світлі Світової Тенденції до Зменшення розміру домашнього саду и декоративних сортів. Купуючі рослину НЕ піддавайтеся на спокуси великого розміру за малі гроші. Перевірка Опису сорту або консультація професійного продавця убезпечіть Вас від тягару несподіваніх Розмірів. У 70-х роках ПОКУПЦІ декоративних рослин в Німеччині Перше питання задавали про декоративні Властивості рослини, а после 80-х - в Першу Черга цікавляться розміром рослини в зрілому віці.

Хвоя: луската, часта, інтенсівно золотисто-жовта, даже взимку.

Ґрунт: вимоги до ґрунту и Волога невісокі. Саджанці туї східної 'Ауреа Нана' краще купити в Україні (акліматізовані) в пластиковому контейнері з добрива, так рослина НЕ вікопується з неминучий пошкодженням кореневої системи и после посадки гарантовано пріжівається.

Світло: тіньовітрівала. ! Застосування: чудовий кольоровий акцент. Рекомендується для малих садів, кам'яністіх садів. Характеристика сорту: туї в цілому НЕ дуже різноманітні за забарвленням и формою, но тім НЕ Менш є для любителів рослин цінною Груп. І хоча туї, як и інші хвойні, потребують підвіщеної вологості Повітря, смороду добро ростуть и в межах міста, де з успіхом Використовують як стрункі, вітростійкі жівоплоті. Зона: 6b - зімостійка в условиях України при нормальному догляді.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
   Погано           Добре