➥Купити Барбарис Тунберга Rosy Rocket горщик с2 у м.Луцьк, лише за 0 грн.. Краща ціна✅. Знижки на кількості.

Барбарис Тунберга Rosy Rocket горщик с2

Барбарис Тунберга Rosy Rocket горщик с2

Виробник:Саджанець
Модель:141-01
Наявність:In Stock
  • 0 грн.

Походження / історія: Барбарис Тунберга в природному середовищі зростає на Далекому Сході.

Барбарис Розі Рокет - нова декоративна форма барбарису з строкато-рожевим забарвленням листя, виведена селекціонерами. Опис сорту / гідності: Листяний вертикально зростаючий чагарник, нова колоноподібні форма із запаморочливою строкатим забарвленням листя, які є гідністю цієї рослини, а завдяки своїм коралово-червоним плодам не втрачає своєї декоративності протягом всього року. Барбарис Розі рокет стане вишуканим доповненням у Вашій домашній колекції декоративних рослин.

Форма: Листопадний вертикально зростаючий чагарник (див. Фото). Розмір: Досягає висоти 12-1,5 м, а в ширину 0,6 м.

Швидкість зростання / сила росту: Близько 15 см в рік. Пагони: Червоні, пізніше сіро-коричневі з шипами.

Листя: Округлі листя, що змінюють своє забарвлення від темно червоного при розпусканні до бордового з біло-рожевими розлученнями влітку. Восени набувають помаранчевий відтінок.

Квітки: Дрібні блідо-жовті, медоносні суцвіття. Час цвітіння: Починається в кінці травня.

Плоди: Червоні, блискучі, еліптичні ягоди, які дозрівають у вересні і прикрашають кущ всю зиму. Вживати їх не бажано, так як вони мають високий вміст алкалоїдів, які надають плодам гіркий смак, але є чудовим кормом для птахів.

Ставлення до світла / інсоляція: Berberis Rosy Rocket краще розвивається на сонці, так як в тіні може втратити свій колір.

Ставлення до вологи: Помірний полив Вид грунту / грунту: Будь-яка садові грунт, добре дренированная.

Застосування: Рекомендуємо використовувати для групових і одиночних посадок в озелененні міського рельєфу або персональних садових ділянок. Барбарис Розі Рокет використовують для створення кольорових композицій, живоплотів, альпінаріїв, кам'янистих садів. Мальовничо виглядає в змішаних насадженнях на тлі хвойних. Красива композиція виходить в групі з барбарисами інших квітів.

Колекційне рослина. Кліматична зона / зона морозостійкості: 5а - абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b).


Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
   Погано           Добре