➥Купити Барбарис Тунберга Orange Rocket горщик с2 у м.Луцьк, лише за 0 грн.. Краща ціна✅. Знижки на кількості.

Барбарис Тунберга Orange Rocket горщик с2

Барбарис Тунберга Orange Rocket горщик с2

Виробник:Саджанець
Модель:142-01
Наявність:In Stock
  • 0 грн.

Форма: Листяний чагарник з Колоновидні габітусом. Пагони розташовані вертикально, цікава нова колоноподібні форма з надзвичайною помаранчевої забарвленням листя, зазвичай характерною для барбарисом Тунберга восени. Раніше ми чекали осені, щоб побачити це диво. З появою сорти Оранж Рокет, осінь в нашому саду починається тоді, коли цього побажаємо ми самі !!! Приголомшливий контраст оранжевого Колоновидні барбарису на тлі темних ялівців і блакитних ялин. Стабільна яскраве забарвлення протягом усього сезону вегетації з березня до грудня. Досягає максимум 1,2 м у висоту і 0,5-0,6 м в ширину.

Плоди червоні, діаметром до 10мм, дозрівають в серпні-вересні. Одне з кращих рослин для створення рабаток, оформлення невеликих присадибних садів, рекомендований як незамінний елемент колористичних композицій.

Швидкість / сила росту: 15 см в рік, в Україні при мінімальному догляді - 20-25 см, в порівнянні з іншими декоративними формами барбарисом щодо медленнорастущєє рослина, що в сучасному садівництві є більше плюсом ніж мінусом.

Вид квітів: прості дрібні жовті, зібрані в суцвіття по кілька штук. Час цвітіння: цвіте в кінці травня - початку червня.

Листя: невеликі, гладкі, яйцевидної форми, злегка звужені до основи з яскравою жовтою облямівкою. Колір листя неповторним серед інших барбарисом. Молодий приріст - яскраво-оранжевий, а на минулорічних пагонах червоно-пурпурного кольору. Восени переважають червоні тони.

Пагони: розташовані вертикально, міцні, грановані з поодинокими шипами. Ранньою весною проводиться санітарна обрізка з видаленням обмерзлих, слабких, старих пагонів.

Плоди: коралово-червоні, еліптичні. Час плодоношення: серпень, вересень.

Ставлення до світла інсоляція: стійкий до сильних сонячних променів, світлолюбний, до тіні, але в затінених місцях може тьмяніти. Коренева система: добре розгалужена, з великою кількістю тонких коренів. Вологість: помірна. Грунт, вид грунту: кислі або слабо лужні грунту, віддає перевагу свіжим місця. Як і всі інші рослини відмінно відгукується на внесення органо-мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (полісся, в тому числі велика частина київської області) радимо підсипати старий перепрілий органічний гумус, отриманий з органічних відходів з саду і кухні, компосту або гною. Органіка поліпшує структуру "легких" грунтів і «запускає» природний вічний двигун грунтових бактерій. Черви самі від сусідів до вас мігрують і запускають ланцюгову реакцію вічного двигуна. Якщо ми навчимося його «обслуговувати», то забудете про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Викидаючи органічні відходи в сміття ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від паршивих радянських звичок знищення природи на благо людини і починати сортувати відходи, піклуючись про майбутні покоління.

Мінеральні добрива: якщо немає бажання працювати з органікою - купуємо і удобрює як зазвичай, збалансованими NPK + Me навесні - азотними, влітку - фосфорні, серпень - вересень - калійні. Шкідники барбарисом: З шкідників найбільш небезпечна Барбарисова тля. За лічені дні вона може перетворити чарівні листочки в висохле стислі грудочки. Рідко барбариси вражає квіткова п'ядун і барбарисовий пильщик. Щоб захистити кущі від цих шкідників, навесні проводять профілактичне обприскування інсектицидами (Актара, Енжіо, Актеллік). Хвороби барбарисом: Бактеріоз барбарису. Бактеріальний рак, або бактеріальний некроз кори. Борошниста роса барбарису. Септоріозная плямистість. Іржа листя. Інфекційне всихання гілок. Філлостіктозная плямистість листя. Плямистість листя. При ураженні рослини грибковими, раковими, баклеріальнимі захворюваннями, необхідна обробка фунгіцидами (Швидкість, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд і т.д). Боротьба з грибками жовтих форм барбарисом - головне завдання садівника. Фахівець зможе визначити шкідника або хвороба для того щоб правильно вибрати методи і засоби боротьби і захисту рослини.

Посадка: Всі рослини, придбані в розпліднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть продаватися в Вашому садовому центрі без додаткових підгодівлі цілий рік. Але найбільша перевага покупки рослин в горщику в тому, що їх можна садити, без покупки додаткових добрив, з березня по грудень - навіть у найспекотніші дні літа.

Догляд: в процесі росту з регулярною вертикальної правильної форми іноді «випадають» під різними кутами гілки на всі боки. Ці гілки можна просто вправити в Колоновидні крону, якщо гілка «не тримається» в кроні - її краще відрізати сікатором. Іноді Барбарис Тунберга Orange Rocket вимагає вертикальної формувальної стрижки, як і всі колоноподібні барбариси. За допомогою догляду (полив, прополка пристовбурного кола, добриво, мульчування, укриття в молодому віці) можна захистити рослину на території всієї України.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
   Погано           Добре