➥Купити Барбарис Тунберга Golden Divine горщик с2 у м.Луцьк, лише за 0 грн.. Краща ціна✅. Знижки на кількості.

Барбарис Тунберга Golden Divine горщик с2

Барбарис Тунберга Golden Divine горщик с2

Виробник:Саджанець
Модель:138-01
Наявність:In Stock
  • 0 грн.

Форма / габітус: унікальний новий карликовий жовтий барбарис з щільною кулястою формою крони, що досягає не більше ніж 0,7 м у висоту і 1м в діаметрі. Листя дрібне, лимонно-жовті, на сонці забарвлення листя дуже інтенсивна, а восени набувають Карміно-червоне забарвлення. Цвіте в кінці травня - початку червня дрібними жовтими квітами, зібраними в суцвіття по 2-5 шт. Плоди коралово-червоні, еліптичні неїстівні ягоди, дозрівають в серпні-вересні і зберігаються на гілках протягом довгострокового періоду часу.

Швидкість зростання / сила росту: медленнорастущєє (карликова) щільне рослина. Пагони: жовто-коричневого кольору, покриті гострими шипами. Ранньою весною, до розпускання бруньок, проводиться санітарна обрізка з видаленням обмерзлих, слабких, старих пагонів. Осінню обрізку проводити не рекомендується. Листя: дрібні, золотисто-жовті, пізніше червоних відтінків. Ставлення до світла / інсоляція: зростає на сонячних ділянках, в затіненому місцезнаходження листя втрачає яскравість. Чи не обпалюється сонцем.

Вологість: помірно вологий грунт. Вид грунту, грунту: кислі або слабо лужні грунту, віддає перевагу свіжим місця. На бідних піщаних ґрунтах (полісся, в тому числі велика частина київської області) радимо підсипати старий перепрілий органічний гумус, отриманий з органічних відходів з саду і кухні, компосту або гною. Органіка поліпшує структуру "легких" грунтів і «запускає» природний вічний двигун грунтових бактерій. Черви самі від сусідів до вас мігрують і запускають ланцюгову реакцію вічного двигуна. Якщо ми навчимося його «обслуговувати», то забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Викидаючи органічні відходи в сміття ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від паршивих радянських звичок знищення природи на благо людини і починати сортувати відходи, піклуючись про майбутні покоління.

Мінеральні добрива: якщо немає бажання працювати з органікою - купуємо і удобрює як зазвичай, збалансованими NPK + Me навесні - азотними, влітку - фосфорні, серпень - вересень - калійні. Шкідники барбарисом: З шкідників найбільш небезпечна Барбарисова тля. За лічені дні вона може перетворити чарівні листочки в висохле стислі грудочки. Рідко барбариси вражає квіткова п'ядун і барбарисовий пильщик. Щоб захистити кущі від цих шкідників, навесні проводять профілактичне обприскування інсектицидами (Актара, Енжіо, Актеллік).

Хвороби барбарисом: Бактеріоз барбарису. Бактеріальний рак, або бактеріальний некроз кори. Борошниста роса барбарису. Септоріозная плямистість. Іржа листя. Інфекційне всихання гілок. Філлостіктозная плямистість листя. Плямистість листя. При ураженні рослини грибковими, раковими, баклеріальнимі захворюваннями, необхідна обробка фунгіцидами (Швидкість, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд і т.д). Боротьба з грибками жовтих форм барбарисом - головне завдання садівника. Фахівець зможе визначити шкідника або хвороба для того щоб правильно вибрати методи і засоби боротьби і захисту рослини.

Посадка: Всі рослини, придбані в розпліднику PROXIMA, забезпечені «довгограючі» добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть продаватися в Вашому садовому центрі без додаткових підгодівлі цілий рік. Але найбільша перевага покупки рослин в горщику в тому, що їх можна садити, без покупки додаткових добрив, з березня по грудень - навіть у найспекотніші дні літа.

Застосування: зазвичай служить для низькорослих строкатих живих бордюрів, арабесок, як колірний елемента в деревно-кустарних поєднаннях, в кам'янистих садах, фльпійскіх гірках, контейнерах, при створенні рабаток.

Температура / морозостійкість: абсолютно морозостійкий для всієї території України. Стійкий до міських умов, переносить тимчасову засуху, вітростійкий. Переваги: ​​стійкість до забруднень, декоративне листя, плоди, можливість вирощування в контейнері.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5а.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
   Погано           Добре